מצלמות אנלוגיות
מצלמות מגה פיקסל
 

מצלמות אבטחה בנתניה


קיימים סוגים שונים של מצלמות אבטחה וטלוויזיה במעגל סגור באיכות גבוהה ובטכנולוגיה מתקדמת, בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוחות.

התקנה שלהן נעשית דרכינו באחריות מלאה ובמחירים אטרקטיביים, תוך כדי אפשרות לקבל ייעוץ מקצועי לגבי הסוגים וההבדלים ביניהן וכן לגבי ההתאמה שלהן, על פי הצורך.

סוגי מצלמות אבטחה במעגל סגור

כאמור, קיימות ערכות רבות של טלוויזיה במעגל סגור כגון:כאלו עם מצלמות אבטחה דיגיטליות מקצועיות עצמאיות, אשר באות יחד עם שלט רחוק מתקדם ובאמצעותן ניתן לשלוט על המערכת, ללא צורך במחשב לניהול הצפייה וההקלטה. קיימות גם מצלמות כיפה או מסוג אינפרה צינור, אשר מותקנות על תיקרות או קירות ומיועדות לאבטחה של משרדים או בתים.

 

ישנן כאלו שהינן ממונעות, מסתובבות ומיועדות למעקב, אחרות הינן מצלמות גוף, אותן ניתן למקם על שולחן מסויים או ארון ומיועדות גם לנשיאה. ישנם סוגים שונים של מצלמות בעלות חיישנים או של אינפרה אדום וכמו-כן, ישנן כאלו שהינן מוסלקות בתוך גלאי נפח או עשן או שהינן בעלות מראה זעיר ומיועדות לצרכים דיסקרטיים. לכל אלה מלווה גם ציוד נילווה של אביזרים, כמו מיגון חיצוני עמיד במים ובתנאי מזג אויר ועדשות קבועות.

 

אצלנו תמצאו את כל הסוגים של מצלמות האבטחה וגם כל העזרים עבורן וכמו-כן, תקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי מלווה, אשר ידריך אתכם בהתאם לצורך.